• Müşteri Hizmetleri

 • Blog
Hakkımızda

Hakkımızda

Yıl 2011… Türkiye’yi, tek bünyede iç mimarlık ve dekorasyon konsepti ile tanıştıran mağaza İstanbul İkitelli’de açılıyor. Ve İkitelli’deki mağaza ile başlayan bu yolculuk; Türkiye’nin en doğusundan en batısına uzanan bayilerimiz ve müşterilerimiz ile devam ediyor. 2000’li yılların başında DEKONİL CEO’su Fırat Kaya’nın dünyada gözlemlediği yapı marketlerin bir benzerini ülkemizde de pazarlama ve e-ticaret kanallarıyla başlattığı bu hamle Türkiye’de yepyeni bir sektörün doğuşuna kaynaklık ediyor.

 

DEKONİL ’in uzman satınalma görevlileri, hangi ürünlerin ürün yelpazesine alınacağına gün be gün karar verirler. Piyasadaki çok sayıda ürün arzı içerisinden, sadece çok iyi kalite ve en uygun fiyat-performans ilişkisi ile kendini kanıtlayabilenler seçilir. Piyasadaki en son yenilikler özellikle dikkate alınır. Ayrıca her ürün grubu içinde, sadece DEKONİL’e özel imal edilen çok sayıda uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler bulunur. Bu sayede, DEKONİL ürün yelpazesinin her an en güncel haliyle, müşterilerin taleplerine uygun olması garanti altına alınır. DEKONİL ürün yelpazesindeki tüm ürünler doğal çevreye etki bakımından kontrol edilirler. Bunu yaparken DEKONİL çevreyi de gözetir. Yüksek kaliteli ürünlerimizin pek çoğu, çevre kirliliğini arttıran uzun mesafeli nakliyatlardan kaçınmak üzere yakın çevreden tedarik edilir.


%100 yerli sermaye ile çalışan DEKONİL ’in iç mimarlık ve dekorasyon sektöründe gerçekleştirdiği ilkler bununla da sınırlı değil…  


Bugün DEKONİL, Edirne’den Kars’a Trabzon’dan Adana’ya Türkiye’nin 55 ilinde 80 bayi ve satış noktasıyla yerli ve ithal binlerce ürünü uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerine sunuyor. DEKONİL ’de ev, işyeri, ofis ve tüm yaşam alanları için duvar kaplamalarından aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, mutfaktan banyoya, kısaca zeminden çatıya on binlerce ürün satılıyor.

 

DEKONİL müşterilerine mağaza, bayi ve e-ticaret dağıtım kanalları aracılığı ile ulaşmaktadır.

 

- Konsept Mağaza

- Bayiler

- Online Alışveriş [ www.dekonil.com.tr , www.dekonil.com , www.dekonilsaraytavan.com  ]

- Ticari / Toplu Satışlar

 

Müşterilerine sunduğu yerel ve uluslararası markaların yanı sıra ithalatları ile de zeminden çatıya kadar birçok ürünü çatısı altında toplayan DEKONİL ‘in ürün geliştirme konsepti şu şekildedir:

 

 • Saray Tavan
 • Ev & Mutfak Gereçleri
 • Banyo / Armatür & Duş Sistemleri   
 • Tesisat Malzemeleri
 • Elektrik / Aydınlatma
 • Seramik
 • Boya / Zemin & Duvar Kaplamaları 
 • Ev Dekorasyonu
 • Mutfak / Armatür
 • Kapı & Pencere & Mutfak
 • İç Mimari Tasarım & Proje
 • İnşaat & Müteahhitlik
   
   

 

 

 

 

2015 yılında www.dekonil.com  - sanal mağazasını faaliyete geçiren DEKONİL; bugün itibariyle tam 5 bin çeşit ürünü en hızlı, en güvenilir yoldan Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor. 2017 yılında kullanıcılarına daha kaliteli ve daha güvenli online alışveriş deneyimi yaşatabilmek için teknik ve görsel alt yapısı baştan aşağı yenilenen www.dekonil.com.tr , www.dekonil.com  ve www.dekonilsaraytavan.com  ‘u her ay ortalama 50 bin kullanıcı ziyaret ediyor. Bunun yanında www.gittgidiyor.com, www.n11.com, www.hepsiburada.com, www.sahibinden.com halihazırda e-ticaret partnerlerimizdir. Dijital pazarlamada yeni trendleri takip eden DEKONİL, mobil web sitesi, Android, IOS uyumlu aplikasyonları ve satış sonrası destek hizmetleri veren çağrı merkeziyle müşterilerine her kanalda maksimum müşteri memnuniyeti yaşatmak için çalışıyor. 

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini, işyerlerini ve yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak; ev ve işyeri geliştirme perakendeciliği pazarını büyütmek.

 

Vizyonumuz

Sektöründe en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan değişimin öncüsü, itibarlı bir marka olmak. Sektöründe lider olmak, dünyadaki yenilikleri know-how transferiyle elde etmek ve böylelikle ulusal ve uluslararası bir satınalma gücü yaratarak rakiplerine karşı üstünlük sağlamayı hedeflemek.

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.